BSPlayer – Film ve Dizilere altyazı aramaya son!

Merhaba arkadaşlar bugün, sizlere her bakımdan kolaylık sağlayan bir video oynatıcı programını inceleyeceğim ve paylaşacağım .

Bsplayer

Nedir bu BSPlayer?

BSPlayer alanında en çok tercih edilen bir DivX oynatmaya yarayan bir program. Otomatik altyazı bulma,altyazı düzeltmeleri ve buna benzeyen birçok konuda sizlere kolaylık sağlayan çok kullanışlı bir program. Ayrıca bir çok ses ve video formatını destekliyor.(ASF, ASX, AVI, DAT, DivX, M2V, M2P, M3U, MKV, MP3, MP2, MPEG, MPG, OGG, OGM, VOB, WAV, WMV). Tabi gerekli codecleri yüklemeyi unutmayın.

Nasıl Olacak Bu Otomatik Altyazı?

Birçoğunuz benim gibi indirdiğiniz film veya dizilerin altyazılarını bulmakla uğraştınız. Bulduğunuz altyazılar çoğu zaman indirdiğiniz film veya diziyle uyumlu olmuyor çoğu zaman eksik oluyor vesaire vesaire. FPSsine göre uyumlu altyazıyı bulmak benim saatlerimi alıyordu.Ama BSPlayer ile tek bir tuşla altyazı otomatik olarak filme yansıyor. İndirdiğim filmi veya diziyi BSPlayer ile açtığım zaman direk uyumlu altyazıyı ekliyor. Bu da beni ne video FPS ile uğraştırıyor ne de saatlerimi alıyor. Tabi önce ayar yapılması gerekiyor. Nasıl olacağını size resimle anlatacağım. Aşağıdaki uygulamayı bir kereye mahsus yapıyorsunuz sonra programın kendi videoyu açar açmaz otomatik buluyor.

Öncelikle sağ tıklayın ve aşağıdaki adımları izleyin.
bsplayer

Bunu yaptıktan sonra karşınıza böyle bir ekran gelecek ve videoya uygun altyazıyı otomatik işaretlicek. Donwload deyin altyazı eklenecektir.

bsplayer1

Bir kereye mahsus bunu yaptıktan sonra artık filmi açınca 2. resimdeki ekran gelecek size sadece downloada basmak kalacak. Ee saatlerce altyazı aramaktan iyi en azından:)

DOWNLOAD

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*