Sony XPeria Z4’ün Basın Fotoğrafı Sızdırıldı

1

2015’e bomba gibi giriş yapmayı hedefleyen Sony’nin yeni amiral gemisi XPeria Z4 ve Z4 Ultra‘ya ait bilgiler basına sızdırıldığı iddia edildi. Yabancı bir sitede yayınlanan resimde Xperia Z3, Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra modelleri yanyana gösterilmiş. Siteye göre bu resim basın fotoğrafı olduğu iddia ediliyor.

2

Resmin gerçeklik payı var ise; Xperia Z Serisinde çok şikayet ettiğimiz kalın çerçeve yerini daha şık ve daha zarif gözüken ince çerçeveye bırakacak. Boyut olarak Z3’ten küçük ama 5.4 İnç ekranıyla Z3’ten büyük olacak olan bu modelin gerçekten iyi hazırlanacağı bir gerçek.
XPeria Z4 Ultra ise 6 inçlik bir ekranla karşımıza çıkacak. Z4 Ultranın boyutu ise Z3 ile yaklaşık aynı boyutlarda. Tekrar belirtmek isterim; bu resimlerin gerçek olduğuna dair net bir bilgi yok.

Ayrıca Sony Z4’te microSD geliştirme yuvasına yer vermeyecek. Sadece Dahili bellekle idare edecek olan kullanıcılar, Sony’nin bu uygulamasına üzülecek gibi görünüyor. Hepsinin birer iddia olduğunu tekrar söylemekte fayda var. Ocak 2015 yapılması beklenen tanıtımda bütün bunların gerçek olup olmadığını göreceğiz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*