Telefonunuzu Bilgisayardan Kontrol Edin

 

Android sistemli telefonunuzun tüm kontrollerini bilgisayardan gerçekleştirmek ister misiniz? Şimdi sizlere bize bu imkanı sunan AirDroid isimli uygulamayı inceleyeceğim.

Bu program sayesinde bilgisayar üzerinden Whatsapp,Line,Tango,Viber gibi sohbet uygulamalarını kullanabileceğiz. Program bununla sınırlı kalmıyor. Bilgisayar üzerinden sms atabilir,rehberinizi kullanabilir,arama yapabilir,telefonun kamerasını kullanabilir,dosya aktarımı yapabilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2

Uygulama kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Örneğin; telefonda mesaj yazmaktan hoşlanmıyorsanız mesajlarınızı bilgisayar klavyesiyle yazabilirsiniz. Bilgisayar başında çok zaman geçiyorsanız bu uygulama tam size göre. Telefonunuzu rahatça şarja takabilir ve telefona dokunmadan işlemlerinizi bilgisayardan yapabilirsiniz.

Uygulama sadece android sistemli telefonlarda çalışıyor.Uygulama ücretsiz olarak indiriliyor. Ancak AirDroid uygulamasını ücretsiz kullanmanız durumunda yapabileceğimiz şeyleri sınırlıyor. Ücretsiz kullanmamız durumunda her ay 200 MB kota hakkınız bulunuyor. Kota her ay sıfırlanıyor. Bu sınırlamayı kaldırmak için Premium üyelik almak gerekiyor. Premium paketleri şöyle;
1 Aylık: 2$
1 Yıl: 20$
2 Yıl: 39$

Nasıl Kullanılır?

Programı telefonumuza indirdikten sonra uygulamayı açıyoruz. Karşımıza çıkan IP adresini bilgisayar tarayıcımıza yazıp açıyoruz. Açtıktan sonra telefonumuzdan bilgisayara bağlanmak için izin isteyecek, kabul ediyoruz. Artık cihazınızı şarja mı takarsınız,masaya mı bırakırsınız nereye bırakırsanız bırakın çünkü kontrol bilgisayarımızda. 🙂

1

Resimde gördüğünüz gibi cihazınızın hafıza bilgilerinden şarj durumuna kadar tüm detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca zil sesini ayarlayabilir, telefonda bulunan müziklerinizi dinleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz..

Uygulamayı Google Play Üzerinden İndirmek İçin Tıklayın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*